🇨🇿 Česky   🇩🇪 Deutsch

🌟 Objednejte 1 kus za plnou cenu 🌟

...a Další kusy se slevou 50 Kč

⬇️ ⬇️ ⬇️
  • DŮLEŽITÉ: po stisknutí tlačítka "ODESLAT" prosím chvíli vyčkejte, než Vás stránka přesměruje. Může to trvat zhruba 5-10 vteřin.
Mámou hravě venku
Druhý díl knížky dělá radost už 0 rodinám 🤩 Děkujeme za vaši důvěru!
Mámou hravě 1: hrajeme si s miminkem
První díl knížky dělá radost už 0 rodinám 🤩 Děkujeme za vaši důvěru!

Hodnocení od čtenářů

Těším se i na to Vaše. 🙂

Vyrástli sme s touto knížkou mesiac po mesiaci a už máme po prvom roku 🙂 Hry sme si prispôsobili podľa našich možností, a niektoré máme radi dodnes. Budem sa tešiť na na druhý diel.
ZuzanaReference z našeho FB
Já vlastně pořád řešila, co pořídit za hračky, abych malýho zabavila. Po přečtení této knihy mi došlo, že jsem vlastně nepotřebovala nic. Zahoďte všechny vajíčka, hopsátka, chodítka a už vůbec nepořizujte drahý plastový hračky se spoustou blikátech a písniček. Existuje mnohem snadnější, přirozenější a krásnější cesta a já jsem ráda, že jsem se mohla inspirovat.
Markétamaminka
Rychlé objednání, rychlé dodání 👍🏻👏 A kniha?Jedním slovem ÚŽASNÁ!❤️❤️❤️ Já když už mám něco objednat, musí mě to opravdu na první pohled zaujmout a tady to byla trefa do černého 👍🏻 Kniha splnila moje očekávání, ba dokonce předčila 👏🤗 Vřele doporučuju.
MonikaReference našeho FB
Tuhle knihu doporučuji všem čerstvým i nastávajícím maminkám. Je plná skvělých nápadů, co dělat s miminkem, člověk nemusí nic složitě vymýšlet a ani utrácet za drahé hračky. Jen je škoda, že jsem ji nedržela v rukou, když byly děti malé. Hodila by se... 🙂
Veronikamaminka dvou dětí
Jmenuji se Šárka a mám 7 měsíční dcerku Janičku. Knihu jsem měla možnost přečíst v PDF a jsem doslova nadšená. A to jako fakt! Hned jsem si našla několik her a těším se, až bude Janička trochu větší a vyzkoušíme nové. A hlavně, začala jsem vyrábět 😀 je to fakt super a easy!
Šárka7 měsíční Janička