🇨🇿 Česky   🇩🇪 Deutsch

NĚCO MÁLO O MNĚ...

Jmenuji se Martina a jsem máma, kterou baví tvořit, psát, cestovat, vzdělávat se a vymýšlet hry pro děti. 

Hledat způsoby, jak vnášet hravost do každodenního života a každodenních činností (nejen dětí, ale i nás dospělých), je mojí velkou vášní. 

Díky hře děti poznávají svět s radostí a nadšením a mají tak obrovskou motivaci k učení se novým věcem. 

A mým cílem je propojit hru s všestranným rozvojem dětí tak, aby si ani nevšimly, že se něco učí, a zároveň jim poskytnout prostor k tomu, aby se plně otevřeli své kreativitě a nehledaly “vytrhnutí z nudy” u televize nebo tabletu. 

Napsala jsem tři knihy, které propojují svět her, cvičení a aktivit s učením se a rozvojem. 

Ve všech knihách najdete sbírku našich nejoblíbenějších her, které nás doprovázely od chvíle, kdy jsem se stala mámou, až doposud. Obsahují terapeutické cvičení a aktivity pro miminka, rozvojové hry pro batolata a spoustu zábavy pro předškolní děti i malé školáky. 😉  

A JAK VLASTNĚ TENTO NÁPAD VZNIKL?

⬇️ ⬇️ ⬇️

HLEDALA JSEM ZPŮSOBY, JAK SI HRÁT SE SVÝM SYNEM...

Přiznám se, že svojí první knihu jsem začala tvořit sama pro sebe a svého syna. Když jsem držela v rukou to malé miminko, měla jsem obrovskou chuť zkoumat, jaké aktivity a cvičení by mohly podpořit vývoj tak malého človíčka, s kterým teď budu trávit všechen svůj čas. Přála jsem si, aby můj syn poznával svět způsobem, který je mu nejbližší - hravě, pestře a s dětskou lehkostí. 

PONOŘILA JSEM SE DO STUDIA PSYCHOMOTORICKÉHO ROZVOJE

Studium

A když jsem zjistila, že se i novorozenci mohou těšit ze světa her a že je to jednoduchý a zábavný způsob, jak děti motivovat ke spolupráci, k prvním fyzickým úkonům, k posilování trupového svalstva, nebo třeba k polohování na bříšku bez pláče, věděla jsem, že přesně touto cestou chci jít.

S nadšením se vzdělávám v odborných kurzech zaměřených nejen na psychomotorický rozvoj, ale také na metodiku pohybových programů s dětmi, podporu dětské kreativity, na hry v terapii nebo základy neurovývojové stimulace.

ZAČALA JSEM TVOŘIT JEDNODUCHÉ HRAČKY DOMA

Tvořivost

Rozvojových pomůcek a nejrůznějších hraček je na trhu spousta, člověk ani neví, co vybrat. A já jsem navíc nechtěla utrácet za drahé hračky a ani mě nelákal pokojíček přeplněný hromadou barevně blikajících a zvučných kousků z hračkárny. A tak jsem se pustila do tvorby jednoduchých motivačních předmětů a cvičebních pomůcek, a to především s využitím toho, co najdu po ruce doma i venku. 

...A KNIHA JE NA SVĚTE! 

Veškeré své poznatky a nápady jsem vložila do kompletní sbírky, kterou jsem se nakonec rozhodla knižně vydat. Přece jen, co kdyby to usnadnilo čas a pomohlo několika rodičům. A tak byl první díl na světě! 

Tím to ale neskončilo. Společně s tím, jak roste můj syn, rostou i mé další knihy. 

A já mám dnes obrovskou radost, v kolika rodinách dělají radost, kolik školek se jimi inspiruje a v kolika ordinacích jsou doporučovány. 

⭐ TÝM MÁMOU HRAVĚ ⭐

MARKETING A GRAFIKA 

Mojí neustálou a největší podporou je Marek, který je důležitou součástí celého projektu a díky němuž spatřily knihy světlo světa. Právě on stojí za tím, že knihy dělají radost desítkám tisícům rodin. 👨‍👩‍👧‍👦

BALENÍ A EXPEDICE KNIH 

To je naše milá babička Jitka, která se stará o to, aby vám knihy prišly včas a v pořádku 💚📦 .. a pokud budete mít to štěstí a dlouho neuhradíte svoji objednávku, moc ráda si s vámi popovídá a probere všechny témata světa - od pěstování rostlin až po organizaci domu. 😉

KLIENTSKÁ PODPORA A NEWSLETTERY

Lenka je kreativní maminka, která pro vás s láskou a radostí připravuje dobrodružné aktivity plné hravých úkolů a tvoření s dětmi. Pokud tedy odebíráte naše newslettery, rozhodně se nudit nebudete. 💌 👼